To content (skip navigation)

Nauczyciele

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować usługi najwyższej klasy, które pozwolą na osiągnięcie osobistych celów w miłym, a jednocześnie profesjonalnym środowisku.

W celu osiągnięcia tak wysokich standardów nasi nauczyciele reprezentują najwyższy poziom przygotowania, a także biorą udział w regularnych i stałych szkoleniach zawodowych, aby ten poziom podnosić.

Ewa Saulewicz

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, Wydział Edukacja Muzyczna- Dyrygentura Chóralna.

Absolwentka studiów pierwszego stopnia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Wydział Sztuki – Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej.

Absolwentka studiów podyplomowych w Szkole Wyższej B. Jańskiego – Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.

Od kilku lat współpracuje z warszawskimi i mareckimi przedszkolami, w których prowadzi zajęcia umuzykalniające dla małych dzieci. Uczestniczka wielu kursów doskonalących dla nauczycieli rytmiki.

Nauczyciel w programach Niemowlaki w krainie dźwięków, Szkraby i muzyka, Fun Key oraz Fun Key Kids.

Natalia Zalewska

Studiuje muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim i przygotowuje się do obrony pracy dyplomowej na kierunku muzykoterapia na Akademii Muzycznej w Łodzi.

Od 7 lat prowadzi różnego rodzaju zajęcia muzyczne, między innymi rytmikę w jednym z wołomińskich przedszkoli oraz indywidualne lekcje gry na fortepianie.

Jest muzykoterapeutką w Wołomińskim Kole Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, gdzie pracuje z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie i ruchowo.

Nauczyciel w programach Fun Key, Fun Key Kids oraz Junior Music Course.

Interesuje się teorią uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona oraz możliwościami jej wykorzystania w formalnym nauczaniu.

Mirosław Rudziński

Jest absolwentem klasy perkusji w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Ukończył również Studium Pedagogiczne tejże uczelni.

Brał udział w wielu projektach muzycznych, jest także laureatem i finalistą konkursów oraz przesłuchań perkusyjnych. W czasie nauczania zwraca szczególną uwagę na dostosowanie programu do indywidualnych zainteresowań oraz możliwości muzycznych jak i technicznych każdego ucznia. Podczas zajęć wprowadza ucznia w bogaty świat stylów muzycznych i technik perkusyjnych oraz przybliża podstawy czytania nut i partytur perkusyjnych. Jest czynnym, koncertującym perkusistą.

Nauczyciel w programie perkusyjnym.

Krzysztof Kudła

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Opolu na kierunku gitara klasyczna. Od 2006 roku pracował jako nauczyciel gry na gitarze w opolskich szkołach muzycznych. Od 2013 był związany ze Szkoła Muzyczną Yamaha w Opolu. Ukończył wiele kursów i warsztatów gitarowych (m.in. w Jarocinie - Polska Akademia Gitary, Opolu, Gliwicach i Częstochowie).

Nauczyciel w programie gitarowym.

Adam Michalczyk

Występował w Teatrze Muzycznym Roma w musicalu „Les miserables” oraz „Ale Musicale!”, a także w Teatrze Studio Buffo w spektaklu muzycznym „Cohen-Nohavica”. Angażuje się w różne projekty muzyczne. Współpracował m. in. z Mariką, orkiestrą The Engeeniers Band oraz zespołem Lumen. Użyczał głosu w kilku reklamach telewizyjnych.

Nauczyciel w programach wokalnych.